Jonizator wody

JONIZATOR WODY jest urządzeniem, które za pomocą przeprowadzania procesu elektrolizy wody, oddziela dodatnie jony od jonów ujemnych z cząsteczki wody.

Dzięki temu podziałowi powstaje woda alkaliczna zwana również zasadową oraz woda kwaśna. Wodę kwaśną której pH wynosi 5-6 stosuje się do gospodarczych celów, a także przede wszystkim, głównie do zewnętrznego użytku. Za to woda alkaliczna, której pH znajduje się w zakresie od 7 do 11, może zostać użyta bezpośrednio do picia. Ma przyjemny, neutralny smak.

Woda alkaliczna bardzo wartościowa dla człowieka. Jest tak, ponieważ posiada zbliżone do niego pH. Z właściwości neutralizuje ona wolne rodniki a także świetnie się absorbuje.

Woda zjonizowana jest także o wiele lepiej dotleniona. JONIZATOR WODY działa tak, że woda zaczyna nabierać leczniczych oraz zdrowotnych właściwości dla organizmu człowieka.

Dzięki regularnemu spożywaniu wody alkalicznej poprawia się nasze samopoczucie, wyeliminowane zostają choroby lub minimalizują się ich skutki, a organizm zaczyna o wiele wydajniej funkcjonować. Duża ilość chorób powstaje na skutek właśnie naruszenia równowagi alkaicznokwasowej organizmu, przez co powoduje zakwaszenie go.

Istnieją na rynku urządzenia naczyniowe, do których do procesu jonizacji nalewamy wodę, jak i także przepływowe, bezpośrednio montowane pod ujęcie wody w kuchni. Osoby, które dużo się przemieszczają, podróżujących i chcą mieć zawsze pod ręką, przy sobie zdrową zjonizowaną wodę, zadowoli przenośny, mały JONIZATOR WODY. Wymienione jonizatory wody jonizują ją w przeciągu tylko kilku minut. Jonizator może być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.