Maska chirurgiczna czy FFP3? Jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Zastanawiasz się, która maseczka zapewni Ci ochronę przed wirusami? Wystarczy rzucić okiem na kilka ważnych szczegółów, aby wybrać najlepsze rozwiązanie na rynku. Dowiedz się więcej i zadbaj o bezpieczeństwo na co dzień.

Maska chirurgiczna

Jednorazowa maska chirurgiczna to często stosowane rozwiązanie. Jednak nie każdy wie, że nie nadaje się ona do długiego noszenia i powinna być zdejmowana po kilkunastu minutach. Jeżeli nie masz pod ręką maski FFP3, należy sięgnąć po maskę chirurgiczną, aby zapobiegać rozpylaniu wirusa, który może znajdować się w parze wodnej emitowanej podczas kaszlu czy rozmowy. Pamiętaj jednak o prawidłowym użytkowaniu.

Jednak eksperci rekomendują, aby sięgać po lepsze środki ochrony. Możesz je znaleźć w sklepie internetowym RC Medical, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą, w której na pewno znajdziesz rozwiązania dopasowane do osobistych potrzeb.

Maska FFP3

Dużo wyższą ochronę przed wirusami zapewni Ci maska FFP3. Jej budowa gwarantuje filtrację na poziomie 99%, co zabezpieczy organizm przed cząsteczkami stałymi i ciekłymi, które charakteryzują się wysoką toksycznością. Natomiast całkowity przeciek wewnętrzny to nie więcej niż 5%. Wszystko to sprawia, że maski FFP3 cieszą się niesłabnącą popularnością. Jak kupić najlepszą maskę? Zajrzyj na stronę https://rcmedical.pl/ i dokładnie przeanalizuj dostępny asortyment. Dzięki temu z łatwością dokonasz udanego zakupu.