Wakacje nad morzem

W końcu przybyło moje wymarzone lato. Dalej chodzę do swojej roboty, jednakże zaczynam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Urlop zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka chwil będę w stanie wreszcie odpocząć. Swoje wczasy zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Początkowo ze znajomymi chcieliśmy wyjechać do obcych miejsc. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, która w ogóle nam się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy spróbować czegoś zupełnie nowego. A może zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? Przecież Bałtyk również jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego kraju, ponieważ martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap we własnym zabezpieczonym państwie.

Wakacje spędzam więc nad polskim morzem. Nie będę mimo tego przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, bo postanowiliśmy zarezerwować sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i karimatami, rozbijamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wakacje niskim kosztem. Zamierzamy pływać, opalać się, spacerować i zwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to praktycznie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Jedziemy koleją, tak więc nawet podróż może być całkiem przyjemna, ponieważ ostatnio podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę w stanie spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, więc nasze wczasy z pewnością będą udane!