Wsparcie przy zakupie nieruchomości

Kupno nieruchomości jest najprawdopodobniej inwestycją na całe życie. Należy uwzględnić wybór miejsca zamieszkania, odległość do szkoły lub pracy. Najlepiej zebrać wszystkie potrzebne informacje, zanim zdecydujemy się na współpracę z agencją nieruchomości.

Idealny agent nieruchomości

Należy wybrać agenta, który będzie towarzyszył nam od początku do końca procesu kupna nieruchomości. Możemy liczyć na kompleksowe wsparcie przy zakupie nieruchomości. Agencja będzie nam towarzyszyła podczas szukania nieruchomości, wizyt w właścicielami, negocjacji aż do podpisania dokumentów przed notariuszem.

Agenci nieruchomości są specjalistami i znają ceny rynkowe. Posiadają też bazy danych z rzeczywistymi cenami sprzedaży. Ich pomoc gwarantuje kupienie nieruchomości w dobrej cenie.

Agenci znają też obszar, w którym pracują i jego przyszłe możliwości, takie jak stacje metra, centra handlowe i inną infrastrukturę. Dzięki temu może wzrosnąć wartość naszej nieruchomości. Mogą również poinformować o dostępnych udogodnieniach, takich jak sklepy, szkoły czy środki transportu.

Zalety współpracy z agentem nieruchomości

Będzie pośrednikiem między klientami a sprzedawcą, a dbając o dostarczenie dokumentów i ułatwienie zadań, które należy wykonać podczas zakupu nieruchomości. Dopilnuje również, aby umowa sprzedaży była sporządzona zgodnie z zasadami.

Agencja wynegocjuje też dla nas cenę sprzedaży. Agent  będzie znał właściwe argumenty, który przedstawi właścicielowi. Celem jest osiągnięcie porozumienia między sprzedającym a kupującym. Pośrednik nie faworyzuje żadnej ze stron. zakup nieruchomości za granicą